loe ja imesta...joobunud tähtkujud
47, Eesti

Jäär (21.03 - 20.04)
Joob end oimetuks või siis hakkab hullusid tegusid tegema. Seepärast on Jäärale alkohol eriti ohtlik.

Sõnn (21.04 - 21.05)
On purjus peaga väga ohtlik. Joobunud Sõnnid muutuvad talumatuks; nad püüavad lahendada erilise innuga mingeid tühiseid probleeme ja sellega sõna otseses mõttes näitavad välja tõelist sõnni palet. Purjus sõnnid on halvad ka selle poolest, et muretsevad kust aga viina juurde saaks!

Kaksikud (22.05 - 21.06)
Joovad huviga: joobudes nad muudavad märgatavalt oma tuju ja käitumist. Sellepärast oleks heal seltskonnal purjus kaksikust vaimselt kasulik eemalduda; vaevalt et seltskonna närvidel veiderdav kaksik seda ise tahaks teha. Kaine peaga võiks kaksik oma tegude üle järgi mõelda ja teinekord seltskonnas muude lõbustustega tegeleda. Eriti soovitav on kaine, kuid elav vestlus.

Vähk (22.06 - 22.07)
On õrna seedeelundkonna ja psüühikaga. Kui Vähk hakkab trimpama, siis ta lõõgastumise asemel hoopis nutab. Vähile on isegi õlu vastunäidustatud.

Lõvi (23.07 - 23.08)
Peab alkoholiga piiri pidama kahel põhjusel. Esiteks on see liigne koormus südamele. Lõvi süda on kahjuks nõrk nagu kõikidel teistel kaslastelgi. Kuid veel hullem on see, et purjutav Lõvi kaotab autoriteedi teiste silmis. Alati kui Lõvi pitsi tõstab, peab ta endale sisendama, et liigne pits teeb loomade kuningast narri ...

Neitsi (24.08 - 23.09)
On väga intuitiivne ja tunnetab tihti ette alkoholismi laastavat etioloogiat. Seepärast on ka paljud neitsid veendunud karskustegelased. Neitsidele, kellel sisemine hääl ei tööta on alkohol kõvaks mürgiks. Eriti laostab ta Neitside õrna maksa.

Kaalud (24.09 - 23.10)
Joovad põhiliselt seltsi pärast, et anda head näidet kiirest pitsikummutamisest. Kaaludele pole aga palju vaja: ja juba nad ongi laua all ning mõne aja pärast kraavis ....

Skorpion (24.10 - 22.11)
On muidu vaoshoitud, kuid kaotab joobnuna enesekontrolli ja on võimsate emotsionaalsete kirgede küüsis, et võib teha nii palju halba, mis purustab terve ta elu. Purjus Skorpion on tülinorija ja teistelegi ohtlik. Purjus Skorpion-hädavares on aga enesetapu kandidaat number üks.

Ambur (23.11 - 21.12)
Joob sügava rahuldusega ja see on õudne hädaoht. Kui paljud andekad Amburid on end rentslisse joonud!? Amburi maks ei saa alkoholi ümbertöötlemisega mitte kõige suurepärasemalt hakkama ja see viib maksa rasvumiseni ning lõpuks see tähtis organ sidekoestub tsirroosi läbi.

Kaljukits (22.12 - 20.01)
Ei saa alkoholist piisavat rahuldust. Kaljukitses toob alkohol esile vaid probleemide suurenevaid ja mustenevaid varje. Seepärast polegi tal hea juua.

Veevalaja (21.01 - 19.02)
Satub alkoholismi küüsi kohe kui ta viina proovib. Veevalaja hävitab alkoholiga oma niigi nõrgavõitu närvisüsteemi. Neist saavad alkohoolsed neurootikud, kellel värisevad käed ja kes kõnnivad närviliselt. Tihti haigestuvad nad astmasse või krambitavad ....

Kalad (20.02 - 20.03)
Kohanevad alkohoolse keskkonnaga kiiresti. Sellest üksi on neile veel vähe ja peagi sirutub käsi narkootikumide järele. Eriti räigelt elavad Kalad üle pohmelle, sest nende organism on mürgituste suhtes teiste omadest tundlikum.

21 vaatamisi
 
Kommentaarid

Kommentaare veel ei ole.
Lisa kommentaar, ole esimene!

Päevikud
Päevikute uuendamine toimub iga 5 minuti tagant.