20.08.2011
reidipiibel ;d
22, Rõngu, Eesti

Kui sa seda loed (loe: su silmad liiguvad üle nende ridade), siis tea, et sul on au lugeda reidipiiblit. Siin on kõikreeglid mida üks õige, ametlik reidikasutaja teadma peaks.
  1. Jah, alati jäta pildile oma käsivars.See tõestab kõigile, et justSINAoled pildi teinud.Äraseda reeglit unusta.
  2. Otseloomulikult, ükski pilt pole kunagi üleposeeritud.Palun,ära unusta tegemast ka musisuud või pardinägu. Palu sõbral näiteks silmad väga-väga kissi ajada ja peace'i näidata. Hevi ei sobi teile. Hevi sobib näiteks lõngadele.
  3. Tekitaalati otsa ette kortsud.Need tõestavad kõigile, et sa ei poolda iluoppe ja et sinu näos pole grammigi botoxit. Eriti kui oled 7-aastane.
  4. Võid näiteks sõbraga koos riidekabiinis poseerida, muidugi poe riietes. Keegi ei kahtle, et sul pole endal nii palju raha et neid riideid osta, ei, mitte keegi. Ja pealegi, kõik ju mõistavad et see on sinu toetus lastele Haitis peale neidlooduskatastroofe.
  5. Üks kõige põhilisemaid reegleid on ka ''X'' jalad.Teeskle et oled puudega, see teeb pildi alati efektsemaks ja lisandub rohkem kommentaare.
  6. Kui pilte tegema hakkad, ära ole 'sina ise'.Pane võimalikult palju toon #654689 puuderkreemi (sinu nahast umbes 7 korda tugevam, mõjuv, väga mõjuv), punase rasvakriidiga toonita oma põsesarnu. Pane samuti peale Chanel no. 5 lõhnaõli, su lõhn lausa kumab läbi pildi. Garanteeritud.

7.Lase pilt töödelda -lase teha roosakas pantrimustriline meik, hästi pikad ripsmed, värvi photoshopis juuksed mustaks ja kõige tipuks lisa veidi (loe: palju) neid fake neete.

8.Feim on elu.SaadaKÕIGILEkirju ''feimime, jou muuuussss :*:*:*:*:*:*''. Ela feimi nimel. Hea elu.

9.Pane kõigile karvaseid kommentaare.Näide: ''Keity musooole ästiiii paljo karvaseid ja musti pühhäää!!! :*:*:*, ni kllliiiiizzzz oled muzzz (LKLKLKLKLKKKKLLKLLLKL)''

10.JA KÕIGE, KÕIGE, KÕIGE, KÕIGE olulisem reegel: MUUDA KASUTAJANIMI kolllaazedketzzzid või yelloooowtuhvlid või nummimummu65 VÕI kebokana'ks.Aitäh lugemast.

11.KOHE KINDLASTIpane päikseprillid ette,et kõik teaksid,et sul paistab toas päike ;) (users/silllle)

Ja nüüd: loe palun ainult allajoonitud sõnad ära ja levita seda linki, samuti poolda mu loomingut rohelise näpuga. Tahad mingit head punkti siin kuvada? Jäta kommentaar! COPYRIGHT KA :).

9 vaatamisi
 
Kommentaarid

Kommentaare veel ei ole.
Lisa kommentaar, ole esimene!

Päevikud
Päevikute uuendamine toimub iga 5 minuti tagant.