Tähtkujude test :D
24, Rakvere, Eesti

 

Tähtkujude test

SINA OLED

LÕVI
TÄTHKUJUST SINU KAASLANE ON

VEEVALAJA
TÄHTKUJUST

Lõvi juhiks on Päike ning Veevalajat juhib Saturn ja Uraan. Päikese esindada selles suhtes on elu, soojus, valgus ja isiklik mina. Saturni esindada on selles suhtes töö tegemine, auahnus ja enesekindlus. Uraan esindab loovust ja mõtlemist.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel ei muutu kunagi üksluiseks. Mõlemad märgid on küllaltki energilised ning seda eriti Lõvi. Osapooled tunnevad suurt huvi oma kaaslase iseloomu eripärade üle. Lõvi on selles suhtes kindlasti aktiivsemaks osapooleks, kui aga Veevalaja on idealistlikum. Selles suhtes võib üsna tihti ette tulla ka vaidlusi ning peamiselt on see tingitud sellest, et kumbki osapool soovib jääda oma arvamuste esitamisel peale. Tekkivatest vaidlustest tingitud probleemid suudetakse siiski üsna kiiresti lahendada ning pikka viha ei peeta.

Veevalaja ei tunne suurt huvi materiaalsete asjade vastu. Seevastu Lõvile on materiaalne heaolu kõige olulisem. Tavaliselt need kaks erinevat omadust siiski pingeid suhtes ei tekita ning seda just siis kui osapooled suudavad sellekohaseid erinevusi arvestada. Kui nende erinevustega  

2 vaatamisi
 
Kommentaarid

Kommentaare veel ei ole.
Lisa kommentaar, ole esimene!

Päevikud
Päevikute uuendamine toimub iga 5 minuti tagant.