Talvisel õhtul
23, Pärnu, Eesti

Ühel ilusal õhtul nägid Mari ja Kati kuidas vahetult ennem jõululaupäeva hakkas õues paksu lund sadama. Nad olid nii õnnelikud, et hakkasid suurest õnnest toas ringiratast jooksma. Mari ütles, et ta oli kartnud, et lumi jääbki jõuludeks tulemata. Ta jooksis kohe õue, unustades jalga panna saapad ja selga jope. Kati jooksis talle järgi et ta tuppa tagasi tuleks, aga unustas samuti riidesse panna. Hiljem unustas ka selle ära, miks üldse õue läks ja hakkasid seal lumesõda pidama. JÕULUVANA ON M**N JA L**S:
Mari viskas Katile suure palli vastu pead. Mari hakkas selle palli tõttu nutma ja jooksis tuppa lukustades ukse. Kati karjus ukse taga, et Mari ukse lahti teeks aga Mari pani selle asemel muusika valjemaks. Mari ei tahtnud enam Katiga suhelda. Ta oli väga vihane ning lootis, et Kati jätaks ta rahule. Sellest hoolimata Kati seda ei teinud. Katile meeldis olla Mariga, sest nad olid nagu õed.
Samal ajal kui Kati murest murtud oli ning püüdis Marit kuidagi toast välja saada, leidis Mari enda toast salapärase ukse. Ta polnud seda varem näinud. Mari mõtles, et kuidas see järsku sinna tuli. Ta avas ukse ja vaatas sisse ning avastas salakäigu ning lasi Kati uuesti oma tuppa, et tallegi oma avastust näidata. Kati ja Mari läksid mööda käiku edasi ja jõudsid bordelli. Seal olid imelikud tädid. Kati ja Mari hakkasid kartma kuid ei söandanud ära minna, sest oli ka mingi teatud põnevus sees. Üks tädi, umbes 40 aastane , küsis tüdrukute käest mis nad siin teevad ? Nad vastasid et, nad tahavad näha ta ti**e. Alari on jobu, sest ta kirjutas siia seda jama bordello ja muude asjade kohta, õõöõöõöõöõ näita ti**e, ise pole kunagi ti**e näinudki. Vaatab netist porri aint.... Venekutid.ee on ta lemmik. Kuigi ta on postitantsija. Postitantsija nimega Jannu tali lasi peeru ükskord seal jõuluvana kontserdil koos oma viie päkapikuga. Nad tegid võidu , kes ägedamini laseb ja pärast zürii võitja välja selgitas.Tegelt see oli mingi kirjanduse töö, kus õpetaja märguande peale pidi edasi istuma. Kõik kirjutasid kõikide juttudesse midagi. Minu oma on siin :)

11 vaatamisi
 
Kommentaarid

Kommentaare veel ei ole.
Lisa kommentaar, ole esimene!

Päevikud
Päevikute uuendamine toimub iga 5 minuti tagant.