Kasutaja 23445 päevik

23445
42, Joaquin, USA

Ennustused Smarketsi börsil annavad teile põneva ja õiglasema võimaluse ennustada sporti, poliitikat ja muid üritusi. Smarketsi vahetuse õiglus on see, et enamik turge on peaaegu 100% - mida tuntakse õiglase raamatuna - kuna kihlvedude korraldajad on ehitatud üleüldiselt, mille tulemuseks on rangemad hinnad ja vähem väärtust.

Näiteks on kaheksa jooksjahobuse võistlust väga lähedane eelnevalt mainitud 100% -le Smarketsi vahetuses, kuid traditsioonilise kihlvedude puhul on nende sisseehitatud üle-voorul võistlus kuskil 112%. See annab kihlvedude vahendajatele kasumimarginaali ja annab ka bettoritele väiksema koguväärtuse.

Kihlveoportaal on platvorm, kus bettoreid võib teatud sündmuste tulemusel kaubelda. See erineb, lubades bettoritel kihlveo vastu kihlveo vastu, nii et bettoreid saab teha kihlvedude tegijana, määrates sündmuse koefitsiendid või kliendile, toetades teiste kasutajate poolt börsil määratud koefitsiente.

Ennustusvõimaluste vahetamise tehnoloogia, nagu Betbubbles, võimaldab kasutajatel otsekohe tuvastada, milliseid koefitsiente nad soovivad, et panused, mida nad soovivad, paigutada. Oluline on see, et kihlvedude vahetamise hinnad sõltuvad rahvahulga tarkusest, mitte aga kihlvedude korraldaja poolt.
Kuidas toimib kihlveo vahetamine?

Kui olete tuttav traditsiooniliste kihlvedude korraldajatega, võib kihlvedude vahetamine tunduda hirmuäratav. Aga kui te hindate erinevusi ja mõistate, kuidas nad töötavad, on palju võimalusi kaubelda ja seda väärtust ära kasutada - kas see on paremate koefitsientide saamisest või kasumi lukustamisest enne, kui tulemus on isegi teada.

Ennustused vahetavad lihtsalt platvormi ja paaride bettoreid üksteise vastu, et ennustused toimuksid. Börs võtab selle teenuse eest komisjonitasu - Smarkets võtab ainult tööstusharu madala kasumi eest 2% vahendustasu.

Selle asemel, et piirduda raamatupoegade poolt seatud koefitsientidega, ja ainult siis, kui…


Päevikud
Päevikute uuendamine toimub iga 5 minuti tagant.