Hinda 20 pilti ja teeni 20 boonuspunkti!
Palun registreeri boonuspunktide teenimiseks.
Boonuspunkte 0

Kas ta meeldib sulle?

Tee esimene samm - vali talle kingitus!

Pilt lisatud: Saada kingitus  
Saada kingitus ka1ta o 14. Veebruar 1993 (27), Tirana, Albaania Viimati saidil umbes kuu tagasi

Link pildile:

Kommentaarid

Pilte kommenteerida saavad vaid registreeritud kasutajad

boobi32 rohkem kui kuu tagasi

Shum simpatike:)

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

flm

kushtrimi27 rohkem kui kuu tagasi

Shumë e njohur ti me dukesh!

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Miku im nermal qe miku miken e njeh

remahum rohkem kui kuu tagasi

mbremeje te bukur<br />

sami39 rohkem kui kuu tagasi

Persh<br />

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Prsh.

kushtrimi27 rohkem kui kuu tagasi

Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Flm shum miku im.

erdon-1 rohkem kui kuu tagasi

Hi, si po kalon?

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Hi, mirë flm po ju ?

kushtrimi27 rohkem kui kuu tagasi

Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime. <br /> Faleminderit dhe për kompliment.

learti rohkem kui kuu tagasi

Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Flm

learti rohkem kui kuu tagasi

Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Kam shum respekt per ty

learti rohkem kui kuu tagasi

Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Pse patjeter duhet me qit kafe a ?

learti rohkem kui kuu tagasi

Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Aha flm per vazhdimin e thënies

learti rohkem kui kuu tagasi

Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje

remahum rohkem kui kuu tagasi

mirm

remahum rohkem kui kuu tagasi

Mengjess

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.

remahum rohkem kui kuu tagasi

Mir valla ska me ver naknaqi djeli

remahum rohkem kui kuu tagasi

Prsh qapoban

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Po rri valla koha e mir

remahum rohkem kui kuu tagasi

Mirm

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Mirmegjes

remahum rohkem kui kuu tagasi

Inshalla gjith mon mir

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Amin inshaAll-llah

remahum rohkem kui kuu tagasi

Qapoban aje mir

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Mir jam elhamdulilah

remahum rohkem kui kuu tagasi

Mbrema

ka1ta rohkem kui kuu tagasi

Mirmbrama

Sinu viimane hinne:
Sa ei ole veel ühtegi pilti hinnanud
Hinda pilti, et teada saada mis on selle keskmine hinne ning häälte arv
Pildid
Sulle näidatakse mehi ja naisi vanuses 18 - 30 Eesti piirkonnast