Olgem sõbralikud!
59, Keila, Eesti

Kui palju on siin saidil varikontodega pildita kasutajaid,kes lihtsalt rahuldavad end sellega ,et saadavad roppe kirju ja sõimavad .Mul on nendest inimestest ausalt õeldes kahju,et nad Teisi mustates rahu leiavad.See ju päris suur ettevõtmine ja milline eneseväljenduse oskus.

Inimesed ,kes on haritud oskavad sellest mitte välja teha .
Kurb on hoopis neist inimestest,keda on järelikult väga halvas seltskonnas kasvatatud ,et nad seda viha peavad Teiste kaaskodanike peal välja elama.
Oleks tore kui inimesed oskaksid enne endast ise lugu pidada kui Teisi sopaga üle kallavad.
Jääb ainult loota ,et nad enda järeletulijaid paremini kasvataks ja ei peaks kunagi nende pärast häbi tundma või nende järeltulijad ei peaks oma vanemaid häbenema,sest pigem käituvad siin selliselt just vanema generatsiooni inimesed.
Olgem sõbralikud ja austage üksteist!

384 vaatamisi
 
Kommentaarid
vanaema63 29.03.2018

Siit võib tõesti kõike leida.

sirka 24.11.2016

Jah,Aavel on õigus.Endast lugupidamatult käituvad just vanema generatsiooni esindajad ja kes on head arvuti tundjad.Lootus on,et selline käitumine ei vii sihile.
Kõike head,Aave!

aave aave 24.11.2016

Tänan!Kurb on lihtsalt ,et inimesed ei oska sõbralikud olla ja sallivad üksteise suhtes.

seppo57 24.11.2016

Voimme aina olla ystäviä Aave ja elvi.!!!

aave aave 24.11.2016

Kyllä Seppo!

Elvi Miller 23.11.2016

On ju inimesi igasuguseid ja sinna pole midagi parata.Need inimesed on negatiivse auraga ja seltskonnas tunneb ära.

aave aave 24.11.2016

Väga õige..kuid on ka vahel selliseid ,kes esmapilgul ei lase ennnast läbi näha.

sirrsorr 22.11.2016

Vägaausalt ja õigesti kirjutatud ,kurvaks teeb vahest see mustamine

aave aave 22.11.2016

Tänan!

ROSALINDA 23.11.2016

Kui tahate sotsiaalmeedias avalikult eksisteerida,olete seega avaliku elu tegelased ja peate valmis olema ka kriitikaks.Mis siis viga elada,kui meid ainult roosamanna ja headus ümbritseks:) Anonüümsed kommenteeriad võivad olla ka täiesti haritud inimesed,keegi ei tea,kes selliste kontode taga end peidab. Niikaua kui selline tegevus on siin saidil lubatud,peate kriitikaks valmis olema, sotsiaalmeedia on halastamatu ja pole mõeldud nõrganärvilistele. Alati on ju võimalus oma konto kustutada ja rahulikult edasi elada.

aave aave 24.11.2016

Olen nõus ,kuid ma ei räägi endast ,muretsen siin rohkem Teiste heade inimeste pärast:)Igal ühel meist on omad head ja halvad küljed ja lihtsalt kurb on kuulda kui süütutele inimestele haiget tehakse....mulle on palju kurbi kirje kirjutatud...olgem sõbralikud üksteise vastu....see oli mida õelda tahtsin:)

Päevikud
Päevikute uuendamine toimub iga 5 minuti tagant.